Cпівпраця служби зайнятості з ТОВ «Агрохолдинг «Зоря»

Дата: 20.07.2022 13:27

Однією з форм співпраці служби зайнятості з роботодавцями є безпосереднє їх відвідування. Так днями директор Рівненської районної філії Рівненського ОЦЗ Олександр Калюх провів робочу зустріч з представниками ТОВ «Агрохолдинг «Зоря» з метою подальшої тісної співпраці та надання допомоги в укомплектуванні оперативних вакансій.

Під час зустрічі обговорено низку питань щодо шляхів забезпечення роботодавця професійними кадрами, змін у законодавстві про зайнятість у період воєнного стану та нових підходів у роботі державної служби зайнятості, поінформовано про стан, основні тенденції та процеси на ринку праці. Роботодавцю запропоновано шляхи вирішення кадрових проблем за сприяння служби зайнятості, вкотре надано інформацію про послуги служби зайнятості, якими він може скористатися. Серед них – можливості профвідбору на замовлення роботодавця, можливості професійного навчання за дуальною та індивідуальною формою, а також організації стажування потенційного працівника безпосередньо на робочому місці.

Під час зустрічі не оминули увагою і питання легалізації зайнятості, її наслідки та відповідальність.