Про скликання позачергової двадцять другої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання

Дата: 04.08.2022 15:30

ЗОРЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

сільського голови

04 серпня  2022 року                                                                                 № 118

Про скликання позачергової  двадцять другої сесії

Зорянської сільської ради восьмого скликання

Відповідно до ст. 46  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. скликати позачергову двадцять другу сесію Зорянської сільської ради восьмого скликання 10 серпня 2022 року о 15:00 год  в приміщенні  сільської ради.
  2. провести  засідання постійних депутатських комісій 08 серпня  2022 року  о 15:00 год в приміщенні сільської ради.
  3. винести на розгляд позачергової двадцять другої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання такі питання порядку денного:
  1. Про внесення змін до бюджету Зорянської територіальної громади на 2022 рік.
  2. Про затвердження розпоряджень сільського голови.
  3. Про створення відділу містобудування та архітектури Зорянської сільської ради, затвердження Положення про відділ.
  4. Про затвердження штатного розпису комунальної установи «Центр фінансового та господарського обслуговування закладів освіти та культури» Зорянської сільської ради на 2022 рік.
  5. Про внесення змін до рішення Зорянської сільської ради від 24.12.2021 року №775 «Про затвердження штатного розпису Зорянської сільської ради на 2022 рік».
  6. Про передачу земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Зорянської сільської ради в оренду на  1 рік.
  7. Звіт депутатів округу № 5 про депутатську діяльність за 2021 рік.
  8. Звіт депутатів округу № 6 про депутатську діяльність за 2021 рік.
  9. Звіт депутатів округу № 7 про депутатську діяльність за 2021 рік.
  10. Про розгляд заяв.
  11. Різне.

Сільський голова                                                           Михайло ОЛІЙНИК