Розпорядження сільського голови №123 "Про скликання позачергової двадцять третьої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання"

Дата: 22.08.2022 11:10

ЗОРЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

сільського голови

19 серпня  2022 року                                                                     №  123

Про скликання позачергової  двадцять третьої сесії

Зорянської сільської ради восьмого скликання

Відповідно до ст. 46  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. скликати позачергову двадцять третю сесію Зорянської сільської ради восьмого скликання 23 серпня 2022 року о 10:00 год  в приміщенні  сільської ради.
  2. провести  засідання постійних депутатських комісій 22 серпня  2022 року  о 14:00 год в приміщенні сільської ради.
  3. винести на розгляд позачергової двадцять третьої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання такі питання порядку денного:

1. Про затвердження звіту з виконання бюджету Зорянської територіальної громади за I півріччя 2022 року.
  2. Про внесення змін до бюджету Зорянської територіальної громади на 2022 рік.
  3. Про затвердження в новій редакції Статуту комунальної установи «Центр фінансового та господарського обслуговування закладів  освіти та  культури» Зорянської сільської ради.
  4. Про внесення змін до рішення Зорянської сільської ради від 10.08.2022 року № 952 «Про затвердження штатного розпису комунальної установи «Центр фінансового та господарського обслуговування закладів освіти та культури» Зорянської сільської ради на 2022 рік".
  5. Про внесення змін до рішення від 04.01.2021 року № 110 «Про зміну типу та перейменування Зорянського НВК «школа-гімназія», затвердження Статуту  закладу».
  6. Про внесення змін до рішення від 04.01.2021 року № 115 «Про зміну типу та перейменування Білівської загальнооосвітньої школи І-ІІІ ступенів, затвердження Статуту  закладу».
  7. Про внесення змін до рішення від 04.01.2021 року № 111 «Про зміну типу та перейменування Новожуківської загальнооосвітньої школи І-ІІІ ступенів, затвердження Статуту  закладу».
  8. Про внесення змін до рішення від 04.01.2021 року № 114 «Про зміну типу та перейменування Новоставської загальнооосвітньої школи І-ІІ ступенів, затвердження Статуту  закладу».
  9.  Про внесення змін до рішення від 04.01.2021 року № 113 «Про зміну типу та перейменування Сухівецької загальнооосвітньої школи І-ІІ ступенів, затвердження Статуту  закладу».
  10. Про внесення змін до рішення від 04.01.2021 року № 120 «Про перейменування  Дитячо-юнацької спортивної школи, затвердження Статуту закладу».
  11.  Про внесення змін до рішення від 04.01.2021 року № 112 «Про зміну    типу та перейменування Голишівської загальнооосвітньої школи І-ІІ ступенів, затвердження Статуту  закладу».
  12. Звіт депутатів округу № 3 про депутатську діяльність за 2021 рік.

13.Звіт депутатів округу № 8 про депутатську діяльність за 2021 рік.

1. Різне.

Сільський голова                                                           Михайло ОЛІЙНИК