Привітання сільського голови Михайла ОЛІЙНИКА з Днем Державного Прапора України

Дата: 23.08.2022 08:52

Шановні жителі Зорянської громади!!!

Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора України!

23 серпня, напередодні Дня Незалежності, ми щороку  відзначаємо День Державного Прапора України.

Це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Синьо-жовтий стяг є символом незалежності, історичною пам’яттю та гордістю українського народу!

Ми – сильна духом нація, роки випробувань зробили нас витривалими і мудрими. Спільними зусиллями ми досягнемо миру на нашій землі!

Від усього серця бажаю Вам, щоб життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Здоров'я, добробуту і щастя кожній родині.

Зі святом! Слава Україні!

Сільський голова                                                            Михайло ОЛІЙНИК