Про заходи щодо збереження та відтворення лісів

Дата: 26.09.2022 11:17

Указ Президента України від 07.06.2021 року №228/2021 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів»

Даний Указ Президент України Володимир Зеленський підписав на Всеукраїнському форумі «Україна-30. Екологія». Документ з 2021 року започатковує на всеукраїнському рівні ініціативу масштабного заліснення України – «Зелена країна».

Ліс був і залишається нашим головним союзником у боротьбі з кліматичними змінами. Лише значно збільшивши площі заліснення, ми зможемо збільшити абсорбцію СО2. Тому в найближчі 10 років в рамках проекту планується збільшити площі лісів на 1 000 000 гектарів.

Національна ініціатива «Зелена країна» передбачає:

• збереження та відтворення лісів, у тому числі самосійних;
  • збільшення площі лісів;
  • стимулювання лісорозведення;
  • збереження та відновлення природних екосистем;
  • удосконалення системи управління державними лісогосподарськими підприємствами;
  • залучення школярів, студентів та громадські організації до лісорозведення, збереження та відновлення лісів.

Шановні жителі громади! Проявимо активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі подбаймо  про екологічну безпеку країни! Не будемо сторонніми спостерігачами, підтримаймо екологічну ініціативу «Масштабне залісення України», адже озеленення – це запорука здоров’я і краси нашого рідного краю!