Розпорядження сільського голови №141 "Про скликання чергової  двадцять четвертої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання"

Дата: 03.10.2022 13:11

ЗОРЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

сільського голови

30 вересня  2022 року                                                                              №  141

Про скликання чергової  двадцять четвертої сесії

Зорянської сільської ради восьмого скликання

Відповідно до ст. 46  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. скликати чергову двадцять четверту сесію Зорянської сільської ради восьмого скликання 21 жовтня 2022 року о 10:00 год  в приміщенні  сільської ради.
  2. провести  засідання постійних депутатських комісій 19 жовтня  2022 року  о 15:00 год в приміщенні сільської ради.
  3. винести на розгляд чергової двадцять четвертої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання такі питання порядку денного:
  1. Про внесення змін до Програми забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи на території Зорянської сільської ради на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням Зорянської сільської ради від 26.02.2021 року №208,  із змінами.
  2. Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки первинної медико-санітарної допомоги на 2021-2023 роки, затвердженої  рішенням  Зорянської сільської ради від 28.01.2021 року  №13, із змінами.
  3. Про внесення змін до бюджету Зорянської територіальної громади на 2022 рік.
  4. Про затвердження розпоряджень сільського голови.
  5. Про створення комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Зорянської сільської ради, затвердження Статуту.
  6. Про затвердження Програми розвитку надання соціальних послуг у Зорянській сільській раді на період 2023-2025 роки.
  7. Про внесення змін до Програми «Дитяче харчування в закладах дошкільної освіти» Зорянської сільської ради на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Зорянської сільської ради від     27.07.2021року № 457.
  8. Про внесення змін до Програми «Дитяче харчування в  закладах загальної середньої освіти» Зорянської сільської ради на  2022-2024 роки, затвердженої рішенням Зорянської сільської ради від 27.07.2021року № 458.
  9. Про встановлення плати за харчування в закладах загальної середньої освіти Зорянської сільської ради.
  10. Про внесення змін до штатного розпису Зорянського ліцею Зорянської сільської ради.
  11. Про перейменування вулиць у населених пунктах Зорянської територіальної громади.
  12. Земельні питання.
  13. Різне.

Сільський голова                                                           Михайло ОЛІЙНИК