ВИДИ ДОПОМОГИ

Дата: 12.10.2022 15:21

Якої допомоги можуть отримати постраждалі від торгівлі людьми?

1. медична  (комплексне медичне обстеження та лікування)
  2. психологічна (у вигляді психопрофілактичних, психодіагностичних, психокорекційних заходів та психологічного консультування тощо)
  3. соціально-педагогічна (відновлення соціальних зв’язків, сприяння в соціальній реадаптації, сприяння у вирішенні проблем виховання дітей тощо)
  4. правова  (відновлення втрачених документів, юридичне консультування, складання позовних заяв на відшкодування моральної та матеріальної шкоди, поновлення прав на власність та реєстрацію, встановлення (поновлення) опіки над дітьми, представництво інтересів в суді, поновлення прав неповнолітніх постраждалих осіб на житло, майно, освіту тощо)
  5. матеріальна допомога (отримання одноразової матеріальної допомоги згідно з чинним законодавством)
  6. допомога у реалізації права щодо одержання соціальних виплат  згідно з чинним законодавством
  7. надання притулку та забезпечення харчуванням
  8. допомога в перекваліфікації або придбанні нової спеціальності
  9. допомога у працевлаштуванні або створенні власного бізнесу
  10. допомога в отриманні освіти та поновленні навчання
  11. допомога у поверненні до країни походження (для іноземців) тощо
  12. пошук сімей неповнолітніх постраждалих осіб або влаштування їх у встановленому порядку у спеціальні установи для неповнолітніх.

Допомога постраждалим від торгівлі людьми надається безоплатно і незалежно від їх статі,

віку, громадянства, наявності реєстрації за місцем проживання та інших ознак.