Привітання сільського голови з Днем Українського козацтва та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Дата: 14.10.2022 08:00

Шановні жителі громади!

Прийміть щирі вітання із Днем захисника України! Днем Українського козацтва! З 80-річчям створення Української Повстанської Армії та зі святом  Покрови Пресвятої Богородиці!

Споконвіків наш народ звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом, особливо у важкі історичні часи. Невипадково українські козаки, а згодом і воїни УПА вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою. Вочевидь, цей день для вшанування нинішніх захисників України обраний не випадково. Козацька слава є нашою спільною національною гордістю й історичним спадком, який не дозволяє нам відступати, а надихає йти вперед до перемоги.

День захисника України для усіх нас водночас урочистий та радісний, але разом з тим скорботний та сумний.  Триває війна, що забирає життя кращих синів та дочок України.

Висловлюю повагу і вдячність українським воїнам, які вступили до лав Збройних сил України, взяли до рук зброю і стали на захист єдності нашої держави. Нехай будуть почуті всі наші молитви про те, щоб українські солдати поверталися з нинішніх боїв живими та неушкодженими.

Бажаю українським воїнам доброго здоров’я та бадьорості духу. Мирного неба над головою усім нам!  Нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом!

СЛАВА УКРАЇНІ!  ГЕРОЯМ СЛАВА!

З повагою

Сільський голова                                                                       Михайло ОЛІЙНИК