МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» у співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ)  повідомляє, що є можливість надати дитячі інвалідні візки та подушки на них.

Дата: 25.10.2022 20:52

За посиланням ознайомтесь з характеристиками та розмірами.

S0004018 https://supply.unicef.org/s0004018.html

Подушка для перерозподілу тиску з функціями глибокого/повного розвантаження або занурення/обгортання: подушка з кількома секціями без спеціальної структурної основи.

Для ДІТЕЙ чи ДОРОСЛИХ користувачів інвалідних візків, які знаходяться в групі ризику або мають існуючі або попередні травми від тиску, і яким потрібна хороша підтримка для підтримки стабільності та вирівняної пози. Функція подушки та чохла зменшує тепло та вологу, що утворюється, коли користувач сидить на подушці.

S0004006 https://supply.unicef.org/s0004006.html

Коляска інвалідна, активна міська, розкладна.

Інвалідний візок, механіка, активне міське, складна рама:

ФУНКЦІЇ ТА СЕРЕДОВИЩЕ: Для людей, які рухаються самостійно. Для використання в міських приміщеннях і на вулиці.

ПІДТРИМКА ПОСТАВИ: Для ДІТЕЙ і ДОРОСЛИХ користувачів, які можуть сидіти прямо й урівноважено без додаткової підтримки, а також для тих, хто потребує додаткової підтримки, такої як регулювання конфігурації інвалідного візка та/або додавання пристроїв для підтримки постави. Користувачі, яким не потрібна висока підтримка спини ТА/АБО опори для рук. Співвідношення розмірів опори для сидіння, спини, рук і ніг анатомічно відповідає розміру інвалідного візка.

ПОСТАВЛЯЄТЬСЯ БЕЗ ПОДУШКИ.