Рекомендації щодо зменшення використання електроенергії в місцях загального користування багатокварних будинків

Дата: 11.11.2022 13:58

Ударами по енергосистемі України, які завдано внаслідок збройної агерсії рф по території України, було зруйновано 30% українських електростанцій, що спричинило масові відключення світла. При цьому, близько 40% загальної інфраструктури та генеруючих потужностей енергетичної системи України серйозно пошкоджено.
Означене змусило до введення додаткових невідкладних системних заходів, спрямованих на економне використання електроенергії, не тільки підприємствами та установами, але і кожним домогосподарством.
3 метою зниження навантаження на електромережі та економії електроенергії просимо ОСББ, ЖБК, ОК  максимального зменшити використання електроенергії в місцях загального користування багатоквартирних будинків.
При цьому, звернути увагу на можливості такої економії для багатоквартирних будинків та для кожного домогосподарства, зокрема:
- встановивши енергозберігаючі лампи, які працюють у 5-8 разів довше, ніж лампи розжарювання та в рази економніші при забезпеченні аналогічної освітленості;
- встановивши світлорегулятори і датчики, які автоматично вмикають і вимикають освітлення при появі людини.
- дотримуватися порад та рекомендацій енергетиків щодо заощаджувальних заходів та режиму економії електроенергії.