Державний аграрний реєстр повідомляє!

Дата: 26.11.2022 13:13

Доводимо до відома, що Урядом прийнято рішення про продовження до 30 листопада поточного року терміну реєстрації заяв аграріїв у Державному аграрному реєстрі на отримання держаної допомоги, збільшити при цьому (на 100 млн. гривень) загальний обсяг підтримки фермерів та інших виробників сільськогосподарської продукції.

Кошти надаються на підтримку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу, за напрямами:

• бюджетна субсидія на одиницю оброблювальних угідь сільськогосподарського призначення ( 1 гектар) для провадження сільськогосподарської діяльності;
  • спеціальна бюджетна дотація на утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності.

Нагадуємо, що учасниками програми можуть бути лише ті виробники сільськогосподарської продукції, котрі зареєстровані у Державному аграрному реєстрі та відповідають її критеріям. Адже розподіл підтримки відбуватиметься лише онлайн через ДАР.

Звертаємо увагу на те, що можливість подання заявок відновиться після того, як набере чинності відповідна постанова.

Потенційним заявникам радимо перевірити інформацію в ДАР.