Чергова сесія Зорянської сільської ради відбудеться 20 грудня 2022 року

Дата: 01.12.2022 10:24

ЗОРЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

сільського голови

29 листопада 2022 року                                                                          №  168

Про скликання чергової  двадцять шостої сесії

Зорянської сільської ради восьмого скликання

Відповідно до ст. 46  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. скликати чергову двадцять шосту сесію Зорянської сільської ради восьмого скликання 20 грудня 2022 року о 10:00 год  в приміщенні  ЦКіДу «Палац Зоря».
  2. провести  засідання постійних депутатських комісій 19 грудня 2022 року   о 14:00 год в приміщенні сільської ради.
  3. винести на розгляд чергової двадцять шостої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання такі питання порядку денного:
  1. Про внесення змін до бюджету Зорянської територіальної громади  на 2022 рік.
  2. Про затвердження звіту  сільського голови  про роботу Зорянської сільської ради та її виконавчих органів за   2022 рік.
  3. Про затвердження розпоряджень сільського голови.
  4. Про затвердження  старости Радухівського старостинського округу Зорянської сільської ради.
  5. Про створення Грабівського старостинського округу
  6. Про затвердження штатних розписів закладів освіти та культури Зорянської сільської ради.
  7. Про умови оплати праці Зорянського сільського голови.
  8. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку сіл Зорянської сільської ради на 2022-24 роки, затвердженої рішенням Зорянської сільської ради від 02.07.2021 року № 422.
  9. Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту  у Зорянській сільській раді на 2022-24 роки, затвердженої рішенням Зорянської сільської ради від 27.07.2021 року № 461.
  10. Про внесення змін до Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини у Зорянській сільській раді на 2022-24 роки, затвердженої рішенням Зорянської сільської ради від 27.07.2021 року № 460.
  11. Про затвердження Програми забезпечення фінансової підтримки добровольчого формування №1 Зорянської сільської територіальної громади  на 2023 рік.
  12. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «ЗОРЯ – СЕРВІС» Зорянської сільської ради на 2023 рік.
  13. Про затвердження Плану роботи Зорянської сільської ради на 2023 рік.
  14. Про затвердження  бюджету  Зорянської територіальної громади на 2023 рік.
  15. Земельні питання.
  16. Різне.

Сільський голова                                                               Михайло ОЛІЙНИК