Про скликання позачергової сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання

Дата: 09.12.2022 17:41

ЗОРЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

сільського голови

08 грудня 2022 року                                                                               №   175

Про скликання позачергової  сесії

Зорянської сільської ради восьмого скликання

Відповідно до ст. 46  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. скликати позачергову сесію Зорянської сільської ради восьмого скликання 15 грудня 2022 року о 15:30 год  в приміщенні  сільської ради.
  2. провести  засідання постійних депутатських комісій 15 грудня 2022 року   о 14:00 год в приміщенні сільської ради.
  3. винести на розгляд позачергової сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання такі питання порядку денного:
  1. Про внесення змін до бюджету Зорянської територіальної громади  на 2022 рік.
  2. Про затвердження штатного розпису виконавчих органів  Зорянської сільської ради на 2023 рік.
  3. Про затвердження штатного розпису комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Зорянської сільської ради на 2023 рік.
  4. Про погодження штатного розпису комунальної установи «Центр фінансового та господарського обслуговування закладів освіти та культури»  Зорянської сільської ради на 2023 рік.
  5. Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення Зорянської сільської ради на період 2023-2025 років.
  6. Про внесення змін до рішення Зорянської сільської ради від 13.10.2021 року № 614 «Про створення робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення на території Зорянської сільської ради, затвердження Положення».
  7. Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів на території  Зорянської сільської ради на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням Зорянської сільської ради від 26.02.2021 року № 201.
  8. Про звіт директора про роботу комунального підприємства «ЗОРЯ-СЕРВІС» у 2022 році.
  9. Різне

Сільський голова                                                               Михайло ОЛІЙНИК