16 днів проти насильства

Дата: 14.12.2022 14:50

З 25 листопада по 10 грудня щорічно тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій із більш ніж 100 країн світу активізують свої зусилля заради об’єднуючої мети – збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства, про заходи безпеки та боротьби з таким негативним явищем, як домашнє насильство

Відділом  соціального захисту населення Зорянської сільської ради, служба у справах дітей Зорянської сільської ради та поліцейськи офіцери громади було проведено низку заходів присвячених      до  Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

1.На базі музичної школи мистецтв Зорянської сільської ради  з 25.011.2022р по 10.12.2022р була проведено  виставку   малюнків на тему «Щаслива сім’я – без насильства»,  «Ми проти насильства».

2.В публічно- шкільній бібліотеці ЦКіД «Палац Зоря » , та філіях  бібліотек Зорянської сільської ради  з 25.11.2022р по 10.12.2022р тематичні  книжкові  викладки, виставки матеріалів з питань запобігання насильству в сім’ї: «Ми різні, але права рівні», «Скажемо насильству НІ!», «Стоп – насильству», «Жінка в сучасному світі»

3. В Білівському ліцеї Зорянської сільської ради  01.12.2022р була проведена бесіда : «НІ торгівлі людьми»

4.В Голишівській гімназії 08 12.2022р проведено  урок права «Мої права – моє майбутнє»