22.12.2022 відбудеться прощання із загиблим воїном Антоненком Дмитром Сергійовичем

Дата: 21.12.2022 14:11

Шановні жителі Зорянської територіальної громади!

На жаль, сьогодні наша громада знову схилила свої голови у глибокій скорботі… Загинув житель с.Зоря Антоненко Дмитро Сергійович, 21.02.2002 року народження. Дмитро був призваний 07.04.2021 року на строкову військову службу,  після закінчення якої підписав контракт для подальшої служби у лавах Збройних сил України. Служив при окремій Президентській бригаді імені Гетьмана Богдана Хмельницького. Був нагороджений медалями Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного «За взірцевість у військовій службі ІІІ ступеня» та «За заслуги перед Збройними силами України»

Прощання з загиблим воїном відбудеться 22 грудня 2022 року о 12:00 біля будинку по вул. Гагаріна, 52, після чого просимо всіх небайдужих жителів громади провести воїна живим коридором до храму по вулицях Гагаріна – Сморжівська - 1 Травня – Орловського.

Адміністрація Зорянської сільської ради висловлює найщиріші співчуття рідним, близьким та друзям.

Вічна пам'ять та Слава Герою!