У Зорянській територіальній громаді створено відділ містобудування та архітектури

Дата: 26.12.2022 10:52

Шановні жителі та забудовники Зорянської територіальної громади. Повідомляємо Вам, що у структурі Зорянської територіальної громади був створений відділ містобудування та архітектури. Відтепер усі послуги, які стосуються будівництва та архітектури Зорянської територіальної громади Ви можете отримати на місцевому рівні. Усі питання та відповіді у сфері містобудування та архітектури у межах покладених повноважень, відповідно до Законів України та інших нормативних актів ви можете отримати в архітектора нашої громади у відділі містобудування та архітектури в приміщенні Зорянської сільської ради, 2 поверх, кабінет №8.