Розпорядження сільського голови №2 від 10 січня 2023 року "Про скликання позачергової  двадцять восьмої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання"

Дата: 10.01.2023 14:49

ЗОРЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

сільського голови

10 січня 2023 року                                                                                         №2

Про скликання позачергової  двадцять восьмої сесії

Зорянської сільської ради восьмого скликання

Відповідно до ст. 46  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. скликати позачергову двадцять восьму сесію Зорянської сільської ради восьмого скликання 17 січня 2023 року о 15:00 год  в приміщенні  сільської ради.
  2. провести  засідання постійних депутатських комісій 17 січня 2023 року   о  14:00  год в приміщенні сільської ради.
  3. винести на розгляд позачергової двадцять восьмої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання такі питання порядку денного:

1. Про внесення змін до бюджету Зорянської територіальної громади  на 2023 рік.
  2. Про внесення змін до Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та забезпечення організації заходів пожежної, техногенної безпеки Зорянської сільської ради на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням Зорянської сільської ради від 26.02.2021року № 196.
  3. Звіт про роботу поліцейських офіцерів громади у 2022 році.
  4. Земельні питання.
  5. Різне.

Сільський голова                                                               Михайло ОЛІЙНИК