Висловлюємо подяку мультидисциплінарній команді за надання допомоги

Дата: 10.01.2023 19:37

Висловлюємо подяку мультидисциплінарній команді, що неодноразово відвідували нашу громаду, за надання допомоги, цього разу продуктовими наборами для внутрішньо переміщених сімей.

Міжнародною організацією UNICEF Ukraine та Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я» підписаний меморандум, згідно з яким у кожному районі Рівненської області  з внутрішньо переміщеними особами працює по одній мультидисциплінарній мобільній команді. В Рівненському районі з внутрішньо переміщеними особами працює мобільна команда, до складу якої увійшли кваліфікований юрист, кризовий психолог, медик, фахівець по соціальній роботі. Здебільшого, фахівці відвідують евакуаційні центри територіальних громад, де створені умови для проживання біженців. Фахівці консультують їх щодо матеріальної допомоги та державних виплат, відновлення майна тощо. Багато роботи в кризового психолога, який працює як з дорослими, так і дітьми. Ці люди потребують значної підтримки та допомоги, тому роботи у фахівців багато.