17.01.2023 о 10:00 відбудеться засідання виконавчого комітету Зорянської сільської ради

Дата: 16.01.2023 12:13

ПОРЯДОК ДЕННИЙ                             2023 рік

1. Про визначення видів оплачуваних суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт та переліку об’єктів для відбування порушниками таких робіт у 2023 році.

співдоповідає начальник відділу соціального захисту населення Тетяна

ДОДЧУК.

1. Про  визначення  видів безоплатних суспільно корисних  робіт для    порушників,   на    яких   судом    накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт та засуджених до покарання у вигляді громадських робіт та  переліку об’єктів    для  відбування порушниками та засудженими таких робіт у 2023 році.

співдоповідає начальник відділу соціального захисту населення Тетяна

ДОДЧУК.

1. Про звіт про результати перепису населення та проведення уточнень погосподарського обліку    станом на 01.01.2023 року.

Доповідає Раїса ЮХИМЧУК, начальник відділу

адміністративних  послуг та  цифрової трансформації.

1. Про затвердження актів списання  матеріальних цінностей з місцевого матеріального резерву Зорянської сільської ради.

Доповідає сільський голова Михайло ОЛІЙНИК,

співдоповідає начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та

економіки   Зоряна СОКОЛ.

1. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету на 2023 рік.

Доповідає секретар ради Лариса ЛУЦИК.

1. Про  погодження  тарифів на комунальні послуги з централізованого водопостачання, що здійснюються на території Зорянської  сільської ради комунальним підприємством «ЗОРЯ-СЕРВІС».

Доповідає сільський голова Михайло ОЛІЙНИК,

співдоповідає секретар ради Лариса ЛУЦИК.

1. Про погодження КП «ЗОРЯ-СЕРВІС» Зорянської сільської ради

скоригованого тарифу на послугу з поводження з побутовими відходами.

Доповідає сільський голова Михайло ОЛІЙНИК,

співдоповідає секретар ради Лариса ЛУЦИК.

1. Про затвердження висновку "Про недоцільність позбавлення батьківських

прав".

співдоповідає начальник служби у справах дітей Софія КИСЕЛЬОВА.

1. Про визначення способу участі у вихованні дитини та спілкуванні з нею.

10. Про затвердження висновку "Про визначення місця проживання

малолітньої дитини".