Розпорядження Зорянського сільського голови №12 від 25 січня 2023 року "Про скликання чергової  двадцять дев’ятої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання"

Дата: 26.01.2023 16:37

ЗОРЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

сільського голови

25 січня 2023 року                                                                                      № 12

Про скликання чергової  двадцять девятої сесії

Зорянської сільської ради восьмого скликання

Відповідно до ст. 46  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. скликати чергову двадцять девяту сесію Зорянської сільської ради восьмого скликання 16 лютого 2023 року о 15:30 год  в приміщенні  сільської ради.
  2. провести  засідання постійних депутатських комісій 16 лютого 2023 року   о  13 :00  год в приміщенні сільської ради.
  3. винести на розгляд чергової двадцять девятої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання такі питання порядку денного:
  1. Про затвердження звіту з виконання бюджету Зорянської територіальної громади  на 2022 рік.
  2. Про внесення змін до Програми  фінансової підтримки комунального підприємства «ЗОРЯ – СЕРВІС» Зорянської сільської ради на 2023 рік, затвердженої рішенням Зорянської сільської ради від 20.12.2022 року № 1074.
  3. Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Зорянської сільської ради на період 2023-2025 років, затвердженої рішенням Зорянської сільської ради від 15.12.2022 року № 1058.
  4. Про внесення змін до Програми «Поліцейський офіцер громади» Зорянської сільської ради на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням Зорянської сільської ради від 09.04.2022 року № 253.
  5. Про затвердження Програми підтримки розвитку сільського господарства на території Зорянської територіальної громади на 2023-2025 роки.
  6. Про затвердження Програми підвищення енергозбереження та енергоефективності на території Зорянської територіальної громади ради на 2023- 2025 роки.
  7. Про затвердження Програми організації та проведення громадських та суспільно корисних робіт  на території Зорянської територіальної громади на 2023-2025 роки.
  8. Про затвердження Програми створення і розвитку місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Зорянської територіальної громади на 2023-2025 роки.
  9. Про затвердження переліку природоохоронних заходів на 2023 рік.
  10. Про внесення змін до бюджету Зорянської територіальної громади  на 2023 рік.
  11. Про включення об’єкта нерухомого майна до Переліку другого типу.
  12. Про намір передачі майна в оренду без проведення аукціону.
  13. Про включення до Переліку першого типу комунального майна, що підлягає передачі в оренду на аукціоні.
  14. Про передачу в оренду об’єкта нерухомого майна шляхом проведення аукціону.
  15. Про визначення умов оренди частини приміщення шляхом проведення аукціону.
  16. Про  затвердження  звіту про роботу фінансового відділу Зорянської сільської ради  за  2022 рік.
  17. Про  затвердження  звіту про роботу служби у справах дітей  Зорянської сільської ради Зорянської сільської ради за  2022 рік.
  18. Про  затвердження  звіту про роботу відділу соціального захисту населення Зорянської сільської ради за  2022 рік.
  19. Про  затвердження  звіту про роботу  відділу документообігу, мобілізаційної роботи та  комунікацій з громадськістю Зорянської сільської ради за  2022 рік.
  20. Про  затвердження  звіту про роботу відділу земельних відносин та житлово-комунального господарства  Зорянської сільської ради за  2022 рік.
  21. Про  затвердження  звіту про роботу відділу бухгалтерського обліку, звітності та економіки  Зорянської сільської ради за  2022 рік.
  22. Про  затвердження  звіту про роботу відділу адміністративних послуг та цифрової трансформації Зорянської сільської ради за  2022 рік.
  23. Про  затвердження  звіту про роботу відділу містобудування та архітектури Зорянської сільської ради за  2022 рік.
  24. Про  затвердження  звіту про роботу відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму  Зорянської сільської ради за  2022 рік.
  25. Земельні питання.
  26. Різне.

Сільський голова                                                                Михайло ОЛІЙНИК