"РівТрейд" інформує

Дата: 27.01.2023 10:45

Підприємство «РівТрейд» інформує жителів нашої громади про можливість придбання у них будь-якої кількості високоякісного добрива для вирощування органічних продуктів для здорового харчування.

Підприємство «РівТрейд» є національним виробником гранульованих висококонцентрованих органічних добрив на основі пташиного компосту (ТУ.У 20.1-39946054-002:2021) та сучасних гранульованих вапнякових та доломітових меліорантів (ТУ.У 23.5-39946054-001:2019) для розкислення грунтів. Виробництво з сучасним обладнанням знаходиться в Рівному.

Також пропонують співпрацю підприємливим людям, які готові бути дилерами їхнього товару під відомою ТМ U-Phos в нашому регіоні.