Розпорядження сільського голови №13 від 01 лютого 2023 року "Про скликання позачергової сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання"

Дата: 02.02.2023 09:25

ЗОРЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

сільського голови

01 лютого 2023 року                                                                                  № 13

Про скликання позачергової   сесії

Зорянської сільської ради восьмого скликання

Відповідно до ст. 46  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. скликати позачергову  сесію Зорянської сільської ради восьмого скликання 09 лютого 2023 року о 15:30 год  в приміщенні  сільської ради.
  2. провести  засідання постійних депутатських комісій 09 лютого 2023 року   о  14 :00  год в приміщенні сільської ради.
  3. винести на розгляд позачергової сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання такі питання порядку денного:
  1. Про затвердження звіту з виконання бюджету Зорянської територіальної громади  на 2022 рік.
  2. Про внесення змін до Програми  фінансової підтримки комунального підприємства «ЗОРЯ – СЕРВІС» Зорянської сільської ради на 2023 рік, затвердженої рішенням Зорянської сільської ради від 20.12.2022 року № 1074.
  3. Про внесення змін до Програми «Поліцейський офіцер громади» Зорянської сільської ради на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням Зорянської сільської ради від 09.04.2021 року № 253.
  4. Про затвердження Програми підвищення енергозбереження та енергоефективності на території Зорянської територіальної громади ради на 2023- 2025 роки.
  5. Про затвердження Програми створення і розвитку місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Зорянської територіальної громади на 2023-2025 роки.
  6. Про затвердження переліку природоохоронних заходів на 2023 рік.
  7. Про внесення змін до бюджету Зорянської територіальної громади  на 2023 рік.
  8. Про включення об’єкта нерухомого майна до Переліку другого типу.
  9. Про намір передачі майна в оренду без проведення аукціону.
  10. Різне.

Сільський голова                                                                Михайло ОЛІЙНИК