16.03.2023 о 10:00 відбудеться засідання виконавчого комітету

Дата: 15.03.2023 09:02

ПОРЯДОК ДЕННИЙ                        16.03.2023 рік

1. Про затвердження протоколу комісії з питань надання  одноразової

матеріальної допомоги громадянам Зорянської сільської ради.

Доповідає Зоряна СОКОЛ, начальник  відділу   бухгалтерського

обліку,  звітності та економіки.

1. Про внесення змін до рішення  виконавчого комітету від 28.04.2022 року №57 «Про формування реєстру жилих  приміщень, доступних для безоплатного розміщення внутрішньо переміщених осіб на території Зорянської сільської територіальної громади».

Доповідає Тетяна ДОДЧУК, начальник відділу соціального

захисту  населення.

1. Про утворення адміністративної комісії, затвердження Складу та Положення про адміністративну комісію та зразків форм документів адміністративної комісії Зорянської сільської ради.

Доповідає спеціаліст І категорії відділу адміністративних послуг

та цифрової трансформації Анастасія ТЕРНОВЕЦЬ.

1. Про затвердження актів списання матеріальних цінностей з місцевого матеріального резерву.

Доповідає Зоряна СОКОЛ, начальник відділу бухгалтерського

обліку, звітності та економіки.

1. Про затвердження висновку про недоцільність позбавлення           батьківських прав.

Доповідає Софія КИСЕЛЬОВА, начальник  служби у справах

дітей.

1. Про внесення змін   до рішення виконавчого комітету Зорянської сільської ради від 15.07.2021року № 112 «Про створення комісії з питань евакуації Зорянської сільської ради».

земельних відносин та ЖКГ.

1. Про затвердження Положення про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Зорянської сільської ради.

земельних відносин та ЖКГ.

1. Про стан захисних споруд на території населених пунктів Зорянської територіальної громади.

земельних відносин та ЖКГ.

1. Про погодження КП «ЗОРЯ-СЕРВІС» Зорянської сільської ради тарифу на  послугу з поховання (копання могили ручним способом).

Доповідає директор КП «ЗОРЯ-СЕРВІС» Олександр ГОДОВАНЮК.

1. Про хід виконання заходів Програми «Поліцейський офіцер громади» щодо профілактики злочинності та правопорушень на території Зорянської сільської ради.

Доповідають поліцейські офіцери громади.

1. Про виконання делегованих повноважень у сфері земельних відносин та навколишнього природного середовища.

Доповідає Олег САМЧУК, начальник  відділу земельних

відносин та ЖКГ.

1. Про затвердження заходів щодо проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою населених пунктів Зорянської територіальної громади.

Доповідає Лариса ЛУЦИК, секретар ради.

1. Про звільнення від оплати за надання соціальної послуги (догляд вдома)

та затвердження переліку соціальних  послуг.

Доповідає в.о. директора КЗ «Центр надання соціальних  послуг»

Наталія ФРЕЙЗДОРФ.

1. Про розгляд заяв.

Доповідає секретар ради Лариса ЛУЦИК,  співдоповідає Олег

САМЧУК,  начальник  відділу земельних відносин та ЖКГ.

1. Різне.

Фото без опису​​​​​​​