Загинув Музичук Микола Касьянович, 1969 року народження, житель села Зоря

Дата: 22.03.2023 17:05

Шановні жителі Зорянської територіальної громади!

Наша громада знову у скорботі…

Загинув Музичук Микола Касьянович, 1969 року народження, уродженець села Зоря.

Музичук Микола – головний сержант 2 механізованого взводу 5 механізованої роти 2 механізованого батальйону, був призваний 26 лютого 2022 року Гощанським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки Рівненської області. Вірний військовій присязі загинув 18 березня 2023 року в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання щодо захисту Незалежності України.

Завтра, 23 березня 2023 року, зустрічаємо живим коридором нашого Героя. Прохання до небайдужих жителів о 16:00 створити живий коридор по вулиці 1 Травня (від траси Устилуг-Луцьк-Рівне) до будинку загиблого за адресою вулиця 1 Травня, 46.

Прощання відбудеться 24 березня 2023 року на 11:00 біля дому загиблого. Відспівування буде проходити в Свято-Духівському храмі ПЦУ села Зоря орієнтовно о 11:30.

Висловлюємо щиру повагу та вдячність за безсмертний подвиг нашого Героя! Співчуваємо рідним та близьким.

Вічна Слава Герою України!