Курс Career Hub Pro: Фриланс для молоді з інвалідністю

Дата: 10.04.2023 08:40

Платформа Сareer Hub від Центру “Розвиток КСВ” у межах програми “Мріємо та діємо” запускає безплатні практичні освітні курси “Career Hub Pro: Фриланс”, які допоможуть молоді з інвалідністю отримати практичні навички для оволодіння перспективними професіями у копірайтингу, графічному дизайні чи відеомонтажу та реалізувати себе у фрилансі.

Фриланс — це чудова можливість бути мобільним, мати гнучкий графік та працювати з будь-якого куточку світу.

Заняття проходять в онлайн-форматі на платформі Zoom, протягом 2,5 місяців. Кожного учасника/цю чекатиме 16 захоплюючих та корисних зустрічей за підтримки досвідчених менторів/ок та куратора/ки навчальних груп.

Крім того, під час проходження курсу у кожного учасника/ці буде можливість отримати перше практичне (в т.ч. оплачуване) замовлення від бізнесу та громадського сектору, а також отримати сертифікат про завершення курсу.

Всі зустрічі будуть супроводжуватись перекладом жестовою мовою.

Короткотерміновий курс Career Hub Pro: Фриланс для молоді з інвалідністю реалізовується платформою Career Hub Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується  IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток КСВ» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Контактна особа:
Олександр Мостовий - адміністратор спільноти Career Hub
youth@csr-ukraine.org

Анкета реєстрації учасників та учасниць курсу Career Hub Pro: Фриланс для молоді з інвалідністю АНКЕТА