Розпорядження сільського голови за 2022 рік

Дата: 10.05.2023 15:33

Розпорядження Зорянського сільського голови від 19 серпня 2022 року №123 "Про скликання позачергової двадцять третьої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання"

Розпорядження Зорянського сільського голови від 04 серпня 2022 року №118 "Про скликання позачергової двадцять другої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання"

Розпорядження Зорянського сільського голови від 13 квітня 2022 року №49 "Про заборону продажу алкогольних напоїв окремим категоріям осіб на території Зорянської сільської ради у воєнний час"

Розпорядження сільського голови від 04 квітня 2022 року №45 "Про скликання чергової дев’ятнадцятої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання"

Розпорядження Зорянського сільського голови від 22 березня 2022 року "Про заборону продажу пива окремим категоріям осіб на території Зорянської сільської ради у воєнний час"

Розпорядження Зорянського сільського голови від 15 лютого 2022 року №15 "Про скликання позачергової вісімнадцятої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання"

Розпорядження сільського голови від 11 лютого 2022 року №10 "Про економію бюджетних коштів сільського бюджету та недопущення втрат бюджету у 2022 році"

Розпорядження сільського голови від 21 січня 2022 року №5 "Про заходи та обмеження особистого прийому громадян в апараті сільської ради та виконавчих органах Зорянської сільської ради"

Розпорядження сільського голови від 17 січня 2022 року №3 "Про скликання чергової сімнадцятої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання"