У другу неділю травня в Україні відзначають День матері

Дата: 14.05.2023 11:11

У другу неділю травня в Україні відзначають День матері. Це - особливе свято, яке нагадує кожному з нас про рідну й найдорожчу людину.

За роки незалежності, в час війни, горя і болю, кожен українець святкуватиме цей день з особливими відчуттями. Велика любов до матері України надихає сьогодні мільйони українців на героїчну боротьбу. Велика любов до матері, яка дала тобі життя, вселяє силу і прагнення перемогти.

Від щирого серця вітаю всіх матерів зі святом! Бажаю Вам щастя, довгих років життя, душевного спокою, миру і добра, пошани та щирої подяки, адже ви – найбільший дар у нашому житті. Нехай Ваша безмежна любов буде надійним оберегом, а Ваші мудрі уроки та повчання залишаються головним дороговказом на нашому життєвому шляху.

Доземний вам уклін, дорогі Матері, та щира подяка!

З повагою

сільський голова                                                                                         Михайло ОЛІЙНИК