Дата: 18.05.2023 09:13

17 травня у Зорянській територіальній громаді відбулась чергова зустріч за участі представників благодійного фонду «Рокада».

Психологами БФ «Рокада» було проведено тренінг для дітей «Мої емоції». Важливо розуміти, що кожна наша емоція є для нас важлива та потрібно знаходити спосіб її вираження.

Дітям у цьому можуть допомогти батьки та досить різноманітні дії, які ми часто робимо щодня. Наприклад, коли дитині дуже сумно, її може обійняти близька людина або ж коли дитина відчуває багато злості, можна сильно - сильно потупати ногами, задача батьків назвати дитині її емоцію та допомогти прожити.

У ході заняття ми змогли визначити які бувають емоції, що роботи коли тієї чи іншої емоції забагато, а також хто та як може нам допомагати у їх вираженні. Важливо зустрічатись із кожною своєю емоцією та почуттям, адже це безцінний досвід, який допомагає нам почуватись краще, не зважаючи дорослі ви чи діти.