Дата: 24.05.2023 11:41

Шановні жителі громади!

Нагадуємо, що на території Рівненської області запроваджено комендантську годину з 00.00 до 05.00.

Забороняється перебування у визначений період доби на вулицях та в інших громадських місцях осіб без виданих перепусток, а також рух транспортних засобів.

Особи, які перебувають на вулицях у заборонений час, можуть вважатися членами диверсійно-розвідувальних груп. Важливо, що заборона перебувати на вулиці та у громадських місцях не поширюється на переміщення до укриттів під час сигналу тривоги.

В умовах воєнного стану на територіях, де введено комендантську годину, потрібно неухильно дотримуватися встановлених обмежень та заборон, а також правил світломаскування. Ці дії допоможуть вам запобігти застосуванню до вас санкцій за порушення спеціального режиму з боку держави, а інколи і зберегти ваше життя та здоров’я.