Національна програма залучення молоді до відновлення України

Дата: 29.05.2023 09:56

ВідНОВА:UA

Національна програма залучення молоді до відновлення України.

Програма здійснюється Міністерством молоді та спорту України, Державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» та громадською організацією «Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» у рамках проєктів ПРООН «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії відповідно.

Ключова мета програми обмінів - об’єднання нації, формування соціальної активної молоді та відновлення країни.

Кожен обмін триватиме 5 інтенсивних днів.

Кожен день буде наповнений насиченими та цікавими активностями: відновлювальні роботи, командотворення, соціальна згуртованість, громадська участь, неформальні вечори (перегляд фільмів тощо), екскурсії по місцевості, смарт зустрічі й це ще не все.

ВідНОВА:UA націлена на активну, драйвову молодь, від 18 до 35 років. На людей, які бажають дізнатися більше про свою країну, які не можуть всидіти на одному місці та вже відвідали багато місць й на тих, хто тільки мріє про подорожі. А ще ВідНОВА:UA - здійснює мрії, тільки це секрет!

Програма 2023 року зшиває всю країну, від Заходу до Сходу. 24 обміни, 24 громади, 3 хвилі відбору:

І хвиля обмінів - червень - липень

ІІ хвиля обмінів - липень - серпень

ІІІ хвиля обмінів - серпень - вересень

Обирай дату, а ми допоможемо з напрямком!

Важливо! Усі витрати (проїзд, проживання, харчування) здійснюються за рахунок організаторів.

Звертаємо увагу, що під час обміну будуть дотримані всі заходи безпеки. У разі сигналу повітряної тривоги ми просимо всіх пройти в укриття та переносимо активності в безпечне місце. Інші деталі обговорюємо в приватному порядку.

У разі виникнення будь-яких питань звертайтесь:

Аліна Козицька, Ком'юніті лідер

+380973003854 | alinakozitskaya13@gmail.com