УРОКИ ВІД НАЦІОНАЛЬНОГО НАУКОВО-РОЗВАЖАЛЬНОГО КЛУБУ TECHNO4

Дата: 31.05.2023 12:04

До навчання запрошуються учні починаючи з другого класу загальноосвітньої школи. Обов’язковою умовою є вміння читати та писати на базовому рівні. Після знайомства учень отримує обліковий запис на сайті клубу та закріплюється за групою.

Навчання проводиться безкоштовно на базі державних загальноосвітніх шкіл по всій Україні.

Для запису в групу потрібно відправити заявку на сайті (посилання нижче), вказавши свої контактні дані та контактні дані батьків.

Навчання відбуватиметься за двома напрямками: “програмування” та “прикладні науки”. Зокрема, за напрямком “прикладні науки” школярі вивчатимуть такі предмети: математика, фізика, хімія, біологія, фізична культура, образотворче мистецтво, музика, навколишній світ, чисті джерела електроенергії, створення апаратного забезпечення…

Детальна інформація за посиланням: https://techno4.online