Учні Новожуківського ліцею відвідали кінологічний центр

Дата: 01.06.2023 10:08

25 учнів Новожуківського ліцею 30 травня, побували в одному із підрозділів поліції області. Зустріч організувала інспекторка ювенальної превенції Рівненського РУП та працівники служби у справах дітей Зорянської сільської ради з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Працівники кінологічного центру показали, як тренують своїх чотирилапих напарників. Крім того, голландська вівчарка Ріг показала свою вправність і безпомилковість у пошуку боєприпасів.

Ліцеїстам також розповіли, як саме «працюють» собаки: виявляють заборонені предмети, затримують злочинців, розшукують безвісти зниклих людей, зокрема і неповнолітніх. Ювенальна поліцейська доповнила колег і наголосила, що в ніяких випадках без відома дорослих не слід покидати свою домівку.

Також кожен охочий, під пильним наглядом інструкторів, мав змогу долучитися до тренувань із чотирилапими вихованцями.

Чимало уваги від ліцеїстів отримав спанієль Бакс: своєю щирістю та дружелюбністю зачарував усіх.

Емоцій діти не приховували та все дійство намагалися відзняти на телефон, аби надовго лишити приємні спогади.