Привітання сільського голови з Міжнародним днем захисту дітей

Дата: 01.06.2023 11:31

Щорічно, 1 червня, в Україні святкують Міжнародний день захисту дітей.

День захисту дітей - це не лише веселе свято, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти були щасливі.

Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. Наш обов’язок – зігріти теплом і любов'ю кожне дитяче серце, уберегти, захистити, забезпечити їх радісне й безхмарне дитинство. Хочу висловити глибоку вдячність батькам, які виховують у своїх дітях високі моральні та духовні цінності, патріотизм та порядність.

Бажаю маленьким жителям нашої громади міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок!

З повагою,

сільський голова                                                                            Михайло ОЛІЙНИК