Останній дзвоник продзвенів у Зорянському ліцеї

Дата: 06.06.2023 14:29

На урочистостях з нагоди свята було присутньо чимало гостей: перший заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Сергій Подолін, голова Зорянської сільської ради Михайло Олійник, начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти департаменту освіти і науки в Рівненській області Любов Кривчук, начальник відділу освіти, сім`ї, молоді, спорту, культури та туризму Зорянської сільської ради Ганна Роботницька.

Незважаючи на те, що навчальний рік був переповнений повітряними тривогами, проходив з елементами дистанційного 6навчання, здобувачі освіти Зорянського ліцею приймали участь у предметних олімпіадах та конкурсах, відповідно й нагороджені подяками, дипломами та грамотами.

Родзинкою свята стало відкриття класу безпеки у ліцеї, на якому були присутні представники головного управління ДСНС у Рівненській області, працівники навчально-методичного центру ДСНС у Рівненській області, поліцейські громади та ювенальна поліція. Під час воєнного стану пріорітетними завданнями є створення безпечного освітнього середовища, психологічне та емоційне розвантаження учасників освітнього процесу.