Координаційно-консультаційна рада з питань місцевого самоврядування, під керівництвом голови Рівненської районної ради

Дата: 28.07.2023 09:36

Представники Зорянської сільської ради взяли участь у координаційно-консультаційній раді з питань місцевого самоврядування, під керівництвом голови Рівненської районної ради Василя Тимощука.

На порядок денний були винесені питання, які актуальні для розвитку територіальних громад. Голова районної ради також розповів про оздоровлення дітей, батьки яких загинули в російсько-українській війн, в Польщі, завдяки міжнародній співпраці районної ради та районної державної адміністрації з польськими партнерами. Зокрема планується відпочинок в Ольштинському та Вейгеровському повітах Республіки Польщі. Також, співпрацюючи з благодійною організацією Ротарі, кожен місяць регулярно діти Рівненського району мають змогу відпочивати в м.Закопани Республіки Польщі.