Для покращення умов праці, соціальним робітникам КЗ "Центр надання соціальних послуг" придбано нові велосипеди

Дата: 01.08.2023 08:27

В наш час, коли все більше людей потребує турботи та допомоги, не просто знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої. І як чудово, що такі люди є! Це - соціальні робітники комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Зорянської сільської ради, які надають послуги одиноким громадянам похилого віку та інвалідам. Соціальні робітники надають різні види соціальних послуг, з метою підвищення якості надання соціальної послуги «догляд вдома». Для покращення умов праці, соціальним робітникам придбано нові велосипеди за бюджетні кошти Зорянської сільської ради.