Поліцейські Рівненщини проводять профілактичні рейди серед дітей та молоді

Дата: 04.08.2023 10:52

Інспектори ювенальної превенції та поліцейські офіцери громади спільно із службою у справах дітей проводять превентивні заходи з метою попередження правопорушень, вчинених неповнолітніми, малолітніми чи відносно них.

Зокрема, днями  правоохоронці спілкувались із молоддю Зорянської громади щодо заборони перебування у громадських місцях у стані сп’яніння, купівлі-продажу алкоголю та цигарок неповнолітніми, належної поведінки у вечірній час тощо.

А про безпеку в побуті та на водоймах правоохоронці розповідають дітям та їхнім батькам під час візитів у родини, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Виховання молодого покоління — це формування правової держави, де дотримуються Законів.