Дата: 30.08.2023 12:28

Шановні жителі громади!

У п’ятницю, 01 вересня 2023 року, зустрічаємо живим коридором та проводжаємо в останню дорогу нашого Героя - Оліферчука Миколу Федоровича.

Прохання до небайдужих жителів громади о 09:15 вийти та створити живий коридор від населеного пункту Зоря, через Заставя, Голишів, Старожуків та Новожуків по вулицях Лесі Українки, Тракторна до будинку загиблого.

Чин поховання відбудеться у Свято-Успенському храмі села Новожуків орієнтовно о 11:15.

Прощання на кладовищі відбудеться о 12:15.

Висловлюємо щиру повагу та вдячність за безсмертний подвиг! Співчуваємо рідним та близьким.

Вічна Слава Герою України!