Розвиток фермерського господарства у Зорянській територіальній громаді

Дата: 30.08.2023 16:26

Фермерство є одним з локомотивів розвитку громади. Пошук нових можливостей підвищення ефективності аграрного сектора, розвитку регіонів та держави в цілому у контексті цілей сталого розвитку вимагає нарощування фермерського потенціалу у напрямку зростання попиту на місцеву продукцію та послуги. Це забезпечить розбудову економіки сільських територій, створення робочих місць, підвищення рівня добробуту та, загалом, якості життя населення, а також відродження місцевих традицій, збереження культурної спадщини.

На території нашої громади функціонує потужна ферма у селі Сухівці. Фермерське господарство використовує сучасне високотехнологічне, багатофункціональне обладнання.

Пріоритетними напрямками роботи у майбутньому є створення власної екологічно чистої продукції у вигляді кефіру, сирів, йогуртів. Підприємство надає робочі місця для мешканців громади, створює комфортні умови праці та належну заробітну плату, що є важливим чинником у житті людей у час війни.