Працівники служби у справах дітей спільно з працівниками відділу соціального захисту населення провели рейд «Урок»

Дата: 04.09.2023 16:07

На території Зорянської сільської ради працівники служби у справах дітей спільно з працівниками відділу соціального захисту населення провели рейд «Урок».

29 серпня 2023 року відвідали сім’ї в с.Грабів, с.Радухівка, с. Олишва, с. Диків та с.Білів. Мета таких візитів - виявити сім’ї,  в яких діти не підготовленні до навчального року, а також притягнути до відповідальності батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Спеціалісти Зорянської сільської ради нагадали батькам, що за ухилення від забезпечення необхідних умов навчання, здобуття дітьми повної середньої освіти передбачена відповідальність згідно чинного законодавства. Працівники Зорянської сільської ради забезпечили ранцями та канцтоварами 10 дітей із сімей, які потребували допомоги.