День Знань у Новожуківському ліцеї
Дата: 05.09.2023 13:58
Кількість переглядів: 104
На урочистій лінійці з нагоди Дня Знань у Новожуківському ліцеї зібралися усі учасники освітнього процесу. Цей день сповістив про початок нового навчального року.
На святі був присутній і голова Зорянської сільської ради Михайло Олійник, привітав з хорошим стартом, побажав витримки духу та стійкості, міцного здоров'я та вмотивованості до навчання під мирним небом України
Знаємо та розуміємо, що українська освіта вистояла завдяки спільним зусиллям подолання тих труднощів, які ставлять вимоги сьогодення перед освітою.
Але продовжуємо щодня працювати заради нашого майбутнього - наших дітей.