Привітання з Днем адміністратора ЦНАП

Дата: 06.09.2023 11:37

6 вересня відзначаємо нове професійне свято – День адміністратора центрів надання адміністративних послуг.

Чимала кількість мешканців Зорянської громади щодня звертається до працівників ЦНАПу і отримує не тільки якісне обслуговування, а й привітне ставлення. З нагоди професійного свята вітаємо чудовий колектив адміністраторів Центру надання адміністративних послуг!

Сьогодні, під час війни, ви працюєте в надскладних умовах, в той же час виконуючи масштабний об‘єм роботи.

Від імені працівників сільської ради, депутатського корпусу, жителів громади бажаю колективу Центру надання адміністративних послуг Зорянської громади не зупинятися на досягнутому, відповідати найвищим стандартам в роботі та успішно розвиватися!

Добра вам, злагоди, щастя, міцного здоров’я, творчої наснаги і професійного зростання! А головне – миру!

З повагою

сільський голова                                                                     Михайло ОЛІЙНИК