Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Зорянської сільської ради

Дата: 11.09.2023 10:24

Зорянська сільська рада оголошує конкурс на зайняття посади директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Зорянської сільської ради (далі – Конкурс).

1. Правові підстави проведення Конкурсу.

Закон України «Про соціальні послуги»;

постанова Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору»;

розпорядження сільського голови від 07.09.2023 № 10-а «Про проведення конкурсу»

1. Найменування, місцезнаходження та основні напрями діяльності надавача соціальних послуг комунального сектору.

Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Зорянської сільської ради (далі – Заклад).

Юридична адреса та місцезнаходження Закладу: Україна, 35314, Рівненська область, Рівненський район, село Зоря, площа Володимира Плютинського,1.

1. Найменування посади.

Директор комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Зорянської сільської ради.

На посаду директора Закладу призначається особа на умовах контракту, строк дії якого становить три роки

1. Період подання (із зазначенням дат початку та закінчення) документів для участі в Конкурсі, адреса, за якою приймаються документи.

Прийняття документів від претендентів на посаду директора Закладу здійснюється протягом 15 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному вебсайті Зорянської сільської ради розпорядження сільського голови. Початок подання документів з 11 вересня 2023 року.

Документи подаються за адресою: Україна, 35314, Рівненська область, Рівненський район, село Зоря, площа Володимира Плютинського,1. Кабінет № 2 понеділок – четвер з 09.00 год. до 16:00 год., п’ятниця – з 09.00 год. до 15.00 год. (обідня перерва з 13:00 до 14:00).

Вичерпний перелік документів, що подаються претендентом для участі в Конкурсі.

Для участі в конкурсі претендент особисто подає такі документи:

• заяву про участь у конкурсі за визначеною формою;
  • належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  • довідку про відсутність судимості;
  • перспективний план розвитку установи;

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

1.  Кваліфікаційні вимоги до претендента.

Посаду директора Закладу може займати особа, яка має вищу освіту та стаж роботи на керівних посадах не менш як п’ять років.

Претендент не допускається до участі в конкурсі у разі:

неподання ним повного пакета документів, визначених у пункті 5 цього Оголошення;

наявності не знятої або не погашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності.

7. Дата і місце проведення конкурсу.

Проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Зорянської сільської ради відбудеться в адміністративному приміщення Зорянської сільської ради  27 вересня 2023 року, о 10 годині.

Місце проведення: 35314, Рівненська область, Рівненський район, село Зоря, площа Володимира Плютинського,1. Кабінет № 1.

Відповідальна особа за надання інформації про конкурс та прийняття документів – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Зорянської сільської ради.