Дата: 13.09.2023 11:37

13 вересня минає перша річниця з дня загибелі військовослужбовця Віталія Прокопчука, 06.04.1974 року народження, жителя села Заставя, який 11 березня 2022 року не вагаючись пішов захищати Батьківщину.

На жаль,  13 вересня 2022 року захисник загинув при виконанні бойового  завдання.

Минає рік від дня його загибелі, але миру на Україні ще немає. І наш обов’язок зробити все можливе, щоб жертва Віталія Прокопчука та інших Героїв не була марною, щоб прапор України гордо майорів над вільною, мирною незалежною Державою.

Схиляємо голови у глибокій скорботі та висловлюємо щирі співчуття всім рідним та близьким загиблого воїна.

Наш Герой-захисник назавжди залишиться жити в наших серцях. Вічний спочинок та світла пам'ять Герою!

Герої не вмирають...