Сьогодні вшановуємо пам'ять Плютинського Володимира Антоновича

Дата: 14.09.2023 12:41

Сьогодні вшановуємо пам'ять Плютинського Володимира Антоновича.

Володимир Антонович народився 4 травня 1927 року у селі Борисів, тепер Шепетівського району Хмельницької області, помер 14 вересня 2009 року у селі Зоря. Він був видатним українським політиком, одним з найвідоміших організаторів сільськогосподарського виробництва в Україні. Двічі Герой Соціалістичної Праці. У квітні 1958 року обраний головою колгоспу «Зоря комунізму», який під його керівництвом перетворився в 1987 році в потужний агропромисловий територіальний комплекс «Зоря» (консервний завод, завод склотари, м'ясокомбінат, тваринницькі комплекси, тепличне господарство, звіроферма, розвинуте рослинництво; соціальна сфера: палац культури, школи, спорткомплекс, дитсадки, побудова понад 800 квартир зі всіма зручностями). На кошти господарства збудована Рівненська Центральна районна лікарня у Клевані, санаторій «Червона калина».

Світла пам'ять про Володимира Антоновича назавжди залишиться у серці кожного жителя Зорянської громади.