Сьогодні відбувся потужний тренінг з профілактики професійного вигорання

Дата: 19.09.2023 15:35

Сьогодні відбувся потужний тренінг з профілактики професійного вигорання за участі психологині Благодійного фонду «Рокада» Ганни Кухарук та працівників Зорянської сільської ради.

Профілактика вигорання, активізація внутрішнього ресурсу» є надзвичайно важливим для збереження психологічного та емоційного стану людини. Вигорання – це стан психофізичного виснаження, яке виникає через тривалий стрес та перевантаження.

На тренінгу з профілактики вигорання розглядали способи ефективного управління стресом, збереження балансу між роботою і особистим життям, позитивної самомотивації, відновлення енергетичного потенціалу та зняття фізичного напруження.

Протягом тренінгу:

- Розглядали, що таке вигорання. Ознаки, причини та наслідки.

- Практикували психологічні релаксації та саморегуляції.

- Баланс роботи та особистого життя, як впливає на здоров'я та енергетику людини.

- Фізичне відновлення. Практичні вправи для зняття напруження та підтримки енергетичного стану.

- Техніка 4 стихії , як метод відновлення в стресових ситуаціях.

- Розвиток емоційної інтелектуальності. Управління власними емоціями та ефективна комунікація.

- Щасливе життя та успіх. Розвиток особистості.

Також психологиня Фонду Ганна Кухарук провела просвітницьку роботу задля підвищення обізнаності щодо Г3Н і домашнього насильства. А якщо Ви потребуєте додаткової консультації в цьому чи іншому питаннях, можете телефонувати за номером +380 (67) 322 45 12.

Проєкт реалізується за сприяння DUNHCR Ukraine - Агентство ООН у справах біженців в Україні.