Привітання сільського голови з Днем захисників та захисниць України, з Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 01.10.2023 09:05

Шановна Зорянська громадо!

Від Зорянської сільської ради та від себе особисто щиро вітаю з Днем захисників та захисниць України, з Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці.

Героїчні й славні часи козацького лицарства є нашою національною гордістю та історичним спадком, який надихає український народ йти вперед до Перемоги.

Дорогі захисники та захисниці! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого свята. Низько вклоняємося усім чоловікам та жінкам, хто в різний час віддав свої знання, силу, мужність і навіть власне життя справі захисту нашої держави. Безмежна вдячність та вічна пам'ять героям, які зберегли свободу та незалежність нашої країни!

Хай віра українців оберігає Вас від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті! На ваших плечах тримається наше майбутнє.

Слава Україні! Героям слава!

сільський голова                                            Михайло ОЛІЙНИК