Дата: 02.11.2023 17:04

У зв’язку з розробленням містобудівної документації, відповідно до Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Про стратегічну екологічну оцінку» Зорянська сільська рада оприлюднює Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту, а саме: “Внесення змін до “Детального плану території для будівництва офісно-складських приміщень на території Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області (із метою ведення фермерського господарства по переробці продукції олійних культур, фруктів, ягід та овочів із холодильниками)”, що був затверджений у 2019 році з метою розміщення на земельній ділянці з кадастровим номером 5624684900:21:025:0089 комплексу з приймання, доведення до товарних кондицій, зберігання та відвантаження зернових та олійних культур”.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 10 днів з дня оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки, тобто до 11 листопада 2023 року.

Зауваження та пропозиції подаються за адресою:  Зорянська сільська рада (35314, Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Зоря, площа Володимира Плютинського 1).