Вихід на польський ринок - програма для українських підприємців

Дата: 14.11.2023 17:02

До уваги підприємців Зорянської громади!!!!

Можливість додати інформацію про свою компанію до Каталогу українських виробників, які планують вийти на польський ринок.

У межах розширення проєкту буде відібрано 30 компаній малого й середнього бізнесу, орієнтованих на вихід на ринок Польщі. Відібрані учасники розмістять інформацію про свою компанію та товари в Каталозі українських виробників, які планують експортувати до Польщі , що був створений під час пілотної програми проєкту.

Можливості:
- супровід від експерта;
- допомога в налагодженні партнерства;
- адаптація матеріалів для Каталогу, переклад інформації про бізнес польською й англійською мовами.

Учасники мають відповідати таким умовам:

• Малі (до 50 осіб) та середні підприємства (до 250 осіб) з усіх регіонів України (Відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»).
  • У проєкті можуть взяти участь українські підприємства будь-якої форми власності (ФОП та юридичні особи) з будь-якого регіону України (включно з вимушено переміщеними), які офіційно зареєстровані та провадять свою діяльність на території України, а також можуть вести діяльність в інших країнах.
  • Готовність надати підтверджувальні документи щодо фінансової звітності та сплати податків впродовж 2021–2022 років.
  • Щонайменше 51% бізнесу належить громадянам України (відповідно до Статуту)
  • Не розглядаються заявки від підприємств, які розміщені та ведуть свою діяльність на тимчасово окупованих територіях України та АРК Крим.
  • Підприємство не веде діяльність у російській федерації та не входить до санкційних списків.
  • Не розглядають заявки від підприємств, які займаються виробництвом і торгівлею зброєю та тютюном.
  • Підприємство не перебуває в процесі припинення або банкрутства.
  • Підприємство зобов’язується надати інформацію щодо ефективності участі в програмі протягом 2 років після публікації.

Дедлайн 30 листопада 2023

Деталі — https://cutt.ly/7wTYUHwN