ПрАТ «Рівнеобленерго» інформує!

Дата: 15.11.2023 16:28

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.

20 - 21 листопада 2023р., з 09:00 до 17:00 буде відсутня електроенергія в с.Голишів, частково вул.:5-та річниця Незалежності України, Зарічнянська, Зелена, Молодіжна, Набережна, Спасівська, Центральна.

20 - 21 листопада 2023р., з 09:00 до 17:00 буде відсутня електроенергія в с.Застав’я, частково вул.:Зелена, Калініна, Тиха, Центральна.

20 - 21 листопада 2023р., з 09:00 до 17:00 буде відсутня електроенергія в с.Сморжів, частково вул.:Головна, Лугова, Робітницького, Садова, Шевченка.

Перепрошуємо за тимчасові незручності і нагадуємо, що таким чином ми дбаємо про безпеку населення.